Szkolenia dla ludzi i firm

obraz dla: https: Obsługa bhp
Zapraszamy wszystkie firmie zainteresowanej stałą współpracą w zakresie dbania o niezbędne bezpieczeństwo pracowników i miejsca pracy oraz ochronę przeciwpożarową. Korzystając z naszych usług, zyskujesz stały dostęp do aktualnych informacji, a także status firmy przyjaznej i postrzeganej jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne i świadome.
obraz dla: https: Zatrudnienie obcokrajowca
W ostatnich latach do Polski przybyło wielu cudzoziemców, którzy szukają tutaj lepszej pracy niż w swoim kraju. Zatrudnianie obcokrajowca jest także korzystne dla pracodawców, którzy mogą znaleźć pracowników w branżach, w których brakuje rąk do pracy. Taka osoba musi jednak najpierw otrzymać odpowiednie formalne zezwolenie od odpowiedniego urzędu.
obraz dla: https: modelowa konwencja OECD
Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które specjalizuje się w usługach doradczych w tym m.in. outsourcingu kadr i płac oraz w pomocy prawnej jeśli chodzi o przestrzeganie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Modelowa konwencja OECD to jeden z tematów, którym od jakiegoś czasu zajmują się nasi doradcy pomagający przedsiębiorcom.
obraz dla: https: Medycyna zintegrowana Katowice
Przeprowadzamy zabiegi, które łączą akademickie sposoby leczenia z holistycznym podejściem. Medycyna zintegrowana stanowi główny zakres usług naszego gabinetu w Katowicach. Stosujemy akupunkturę, biopunkturę, aurikuloterapię oraz terapię kolagenową. Przed rozpoczęciem zabiegu należy skonsultować się z naszymi specjalistami w celu przeprowadzenia badania wstępnego.
obraz dla: www.piaseczno-magazyny.pl wynajem magazynu Piaseczno
W asortymencie posiadamy szeroki wybór nieruchomości znajdujących się na terenie Piaseczna oraz w jego okolicach. Z nami wynajem magazynu to doskonały pomysł, by przechować swoje towary. Każda z naszych nieruchomości charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, która ułatwia przewóz produktów do klienta.
obraz dla: www.centrumincorpore.pl Psycholog Katowice
Fizjoterapeuci i lekarze mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu podstawowym z metody PNF prowadzącej do wykonywania zabiegów i rehabilitacji u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, problemami w poruszaniu się, odbieraniu bodźców. Kurs organizuje Poradnia psychologiczno pedagogiczna w Katowicach. Polecamy również szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz instruktorów pływania z nauki metodą Halliwick, pozwalającej na naukę pływania osoby niepełnosprawne i zdrowe z trudnościami w przyswajaniu.
obraz dla: https: PCC od pożyczki
Podatek od czynności cywilnoprawnych, PCC, od pożyczki podlega opodatkowaniu, z którego można być zwolnionym. Jednak należy najpierw spełnić kilka warunków. Brane pod uwagę są: kryterium terytorialne oraz zwolnienie: z VAT, od zagranicznych spółek prowadzących działalność finansową i od wspólnika dla spółki kapitałowej.
obraz dla: https: kadry i płace Ostrowiec Świętokrzyski
Nasze biuro rachunkowe świadczy różnego rodzaju usługi dla firm na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Kadry i płace to jedna z kategorii proponowanych przez nas usług. Zajmujemy się prowadzeniem akt osobowych i sporządzaniem pełnej dokumentacji dla pracowników. Można powierzyć nam również rozliczanie wynagrodzeń.
obraz dla: https: pożyczka pozabankowa przez internet
Jeśli potrzebujesz gotówki lub jesteś zainteresowany zakupem samochodu, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Pożyczka pozabankowa przez internet w szybki i łatwy sposób zapewnia Klientom dostęp do dodatkowych pieniędzy. Uzupełnij umieszczony na stronie formularz, a w ciągu 24h znajdziesz wnioskowaną kwotę na swoim koncie.
2020 © papayagroup.