Szkolenia dla ludzi i firm

obraz dla: https: Obsługa bhp
Zapraszamy wszystkie firmie zainteresowanej stałą współpracą w zakresie dbania o niezbędne bezpieczeństwo pracowników i miejsca pracy oraz ochronę przeciwpożarową. Korzystając z naszych usług, zyskujesz stały dostęp do aktualnych informacji, a także status firmy przyjaznej i postrzeganej jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne i świadome.
obraz dla: www.bajormetrology.pl MSA+SPC
Wzorcowanie przyrządów pomiarowych to jedna z profesjonalnych usług oferowanych przez Biuro Usług Technicznych Plus. Specjalizujemy się we wzorcowaniu przyrządów pomiarowych wykorzystywanych podczas pomiaru długości oraz kąta. Na stronie internetowej Bajor.pl znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące oferty Biura Usług Technicznych Plus.
obraz dla: https: Zatrudnienie obcokrajowca
W ostatnich latach do Polski przybyło wielu cudzoziemców, którzy szukają tutaj lepszej pracy niż w swoim kraju. Zatrudnianie obcokrajowca jest także korzystne dla pracodawców, którzy mogą znaleźć pracowników w branżach, w których brakuje rąk do pracy. Taka osoba musi jednak najpierw otrzymać odpowiednie formalne zezwolenie od odpowiedniego urzędu.
obraz dla: https: modelowa konwencja OECD
Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które specjalizuje się w usługach doradczych w tym m.in. outsourcingu kadr i płac oraz w pomocy prawnej jeśli chodzi o przestrzeganie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Modelowa konwencja OECD to jeden z tematów, którym od jakiegoś czasu zajmują się nasi doradcy pomagający przedsiębiorcom.
obraz dla: www.bataliaodszkodowania.pl Odzyskiwanie odszkodowania
Jeśli jesteś ubezpieczony, to w momencie kiedy ucierpisz w wyniku wypadku, należą Ci się świadczenia pieniężne. Odzyskiwanie odszkodowania jednak nie zawsze jest takie proste. Dlatego nasza firma oferuje pomoc osobom pokrzywdzonym w wypadkach komunikacyjnych oraz tym, których samochód uległ zniszczeniu.
obraz dla: https: Medycyna zintegrowana Katowice
Przeprowadzamy zabiegi, które łączą akademickie sposoby leczenia z holistycznym podejściem. Medycyna zintegrowana stanowi główny zakres usług naszego gabinetu w Katowicach. Stosujemy akupunkturę, biopunkturę, aurikuloterapię oraz terapię kolagenową. Przed rozpoczęciem zabiegu należy skonsultować się z naszymi specjalistami w celu przeprowadzenia badania wstępnego.
obraz dla: www.piaseczno-magazyny.pl wynajem magazynu Piaseczno
W asortymencie posiadamy szeroki wybór nieruchomości znajdujących się na terenie Piaseczna oraz w jego okolicach. Z nami wynajem magazynu to doskonały pomysł, by przechować swoje towary. Każda z naszych nieruchomości charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, która ułatwia przewóz produktów do klienta.
obraz dla: centrumlogos.com Kurs języka niemieckiego
Nasza szkoła językowa Centrum Logos przygotowała intensywny kurs języka niemieckiego, dzięki któremu w ekspresowym tempie nauczą się Państwo tego pięknego, melodyjnego języka. Nasze lekcje są prowadzone przez doświadczonych, doskonale wykształconych nauczycieli. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej wspaniałej oferty!
obraz dla: www.centrumincorpore.pl Psycholog Katowice
Fizjoterapeuci i lekarze mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu podstawowym z metody PNF prowadzącej do wykonywania zabiegów i rehabilitacji u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, problemami w poruszaniu się, odbieraniu bodźców. Kurs organizuje Poradnia psychologiczno pedagogiczna w Katowicach. Polecamy również szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz instruktorów pływania z nauki metodą Halliwick, pozwalającej na naukę pływania osoby niepełnosprawne i zdrowe z trudnościami w przyswajaniu.
2019 © papayagroup.