Szkolenia dla ludzi i firm

obraz dla: https: Obsługa bhp
Zapraszamy wszystkie firmie zainteresowanej stałą współpracą w zakresie dbania o niezbędne bezpieczeństwo pracowników i miejsca pracy oraz ochronę przeciwpożarową. Korzystając z naszych usług, zyskujesz stały dostęp do aktualnych informacji, a także status firmy przyjaznej i postrzeganej jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne i świadome.
obraz dla: www.bajormetrology.pl MSA+SPC
Wzorcowanie przyrządów pomiarowych to jedna z profesjonalnych usług oferowanych przez Biuro Usług Technicznych Plus. Specjalizujemy się we wzorcowaniu przyrządów pomiarowych wykorzystywanych podczas pomiaru długości oraz kąta. Na stronie internetowej Bajor.pl znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące oferty Biura Usług Technicznych Plus.
obraz dla: www.royaloffice.pl Doradztwo finansowe, wsparcie prawne, inwestycyjne
Jesteśmy ekskluzywną firmą, która zajmuje się między innymi przygotowywaniem edukacyjnym w celu rozpoczęcia nauki na zagranicznych, prestiżowych uczelniach. Oferujemy również kompleksowe doradztwo finansowe, wsparcie prawne oraz inwestycyjne. Polecamy się także do kompleksowego zarządzania majątkiem.
obraz dla: www.kompensata.com.pl Przedawnienie szkody górniczej
Zajmujemy się dochodzeniem jednorazowych odszkodowań, związanych z działalnością kopalni, a także firm deweloperskich. Świadczymy pomoc obejmującą takie sprawy, jak na przykład przedawnienie szkody górniczej. Z naszą pomocą zapoznają się Państwo z przesłankami uprawniającymi do uzyskania rekompensaty.
obraz dla: www.biurowektor.pl Księgowość Gdańsk
Nasza oferta jest skierowana do wszystkich tych, którym zależy na nawiązaniu współpracy na najwyższym poziomie. Wykorzystując zdobytą wiedzę oraz doświadczenie staramy się robić wszystko, by zapewnić klientom rzetelnie i profesjonalnie wykonane zlecenia. Dołącz do grona tych, którzy do tej pory skorzystali z naszych usług w zakresie księgowości w Gdańsku. Dołożymy wszelkich starań, by zapewnić Ci rozwiązania na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do współpracy.
obraz dla: https: Zatrudnienie obcokrajowca
W ostatnich latach do Polski przybyło wielu cudzoziemców, którzy szukają tutaj lepszej pracy niż w swoim kraju. Zatrudnianie obcokrajowca jest także korzystne dla pracodawców, którzy mogą znaleźć pracowników w branżach, w których brakuje rąk do pracy. Taka osoba musi jednak najpierw otrzymać odpowiednie formalne zezwolenie od odpowiedniego urzędu.
obraz dla: https: Biuro księgowe Praga-Południe
Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności z biegiem czasu oraz wraz z rozwojem przedsiębiorstwa ilość prowadzonej dokumentacji rośnie w zastraszającym tempie. Niezbędne staje się stworzenie działu finansowego lub korzystny finansowo outsourcing prac. Biuro księgowe Bilans z Warszawy z dzielnicy Praga-Południe pragnie gorąco polecić swoje usługi w zakresie rachunkowości wszystkim przedsiębiorcom poszukującym doświadczonego partnera biznesowego w tym zakresie.
obraz dla: abcgo.pl modelowa konwencja OECD
Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które specjalizuje się w usługach doradczych w tym m.in. outsourcingu kadr i płac oraz w pomocy prawnej jeśli chodzi o przestrzeganie umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania. Modelowa konwencja OECD to jeden z tematów, którym od jakiegoś czasu zajmują się nasi doradcy pomagający przedsiębiorcom.
obraz dla: www.bataliaodszkodowania.pl Odzyskiwanie odszkodowania
Jeśli jesteś ubezpieczony, to w momencie kiedy ucierpisz w wyniku wypadku, należą Ci się świadczenia pieniężne. Odzyskiwanie odszkodowania jednak nie zawsze jest takie proste. Dlatego nasza firma oferuje pomoc osobom pokrzywdzonym w wypadkach komunikacyjnych oraz tym, których samochód uległ zniszczeniu.
2019 © papayagroup.