Doradztwo prawne

obraz dla: www.radcaprawny-lublin.pl Zakładanie spółek
Kancelaria LCO Puciłowski & Zmysłowski oferuje porady prawne zarówno podmiotom gospodarczym, jak i Klientom indywidualnym. W zakresie wsparcie przedsiębiorstw zajmujemy się między innymi analizowaniem oraz opiniowaniem umów, ustalaniem i tworzeniem regulaminów wynagrodzeń, zakładaniem spółek itp. Osoby cywilne mogą liczyć na wsparcie w postępowaniach cywilnych, rodzinny czy z zakresu dochodzenia odszkodowań.
obraz dla: www.kancelaria-kbr.pl Doradztwo podatkowe Kraków
Dzięki minimalizacji ryzyka błędu finansowego, osoby prowadzące przedsiębiorstwa i spółki mogą spać spokojnie. Proponujemy fachowe doradztwo podatkowe (VAT, dochodowego od osób fizycznych i prawnych, akcyzowego, od nieruchomości, od czynności cywilno-prawnych), którym rzetelnie zajmujemy się w Krakowie.
obraz dla: www.penczerzynski.pl Porady prawne Bydgoszcz
Siedziba prowadzonej przez radcę prawnego kancelarii znajduje się w Bydgoszczy. Prawnik oraz współpracujący z nim adwokaci zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z prawem cywilnym, rodzinnym, pracy, administracyjnym, spółek, a także podatkowym i wekslowym. W ramach działalności biura zajmuje się udzielaniem porad, opiniowaniem oraz sporządzaniem wzorów dokumentów, a także występowaniem w roli pełnomocnika klienta przed sądem.
obraz dla: https: Prawo karne
Kancelaria Baszuk Czernicka Baszuk zapewnia Państwu profesjonalne usługi prawne. Prowadzimy między innymi sprawy karne oraz dotyczące dochodzenia należności cywilnoprawnych. Dysponujemy doświadczoną w tej kategorii kadrą prawników, którzy praktykę zdobywali między innymi w organach wymiaru sprawiedliwości. Dbamy o każde detale dotyczące tych właśnie spraw.
obraz dla: www.adwokat-kolczyk.pl Adwokat rozwód Dąbrowa Górnicza
Nasza kancelaria prawnicza z Dąbrowy Górniczej specjalizuje się m.in. w prawie rodzinnym, cywilnym, pracy, administracyjnym, karnym oraz przy mediacjach. Adwokat zajmie się także prowadzeniem rozwodu (z orzeczeniem o winie, szybki bez orzekania o winie oraz sprawy o uznanie zagranicznego orzeczenia).
obraz dla: www.skubiszak.pl monitor zamówień publicznych
Na stronie internetowej został zamieszczony monitor zamówień publicznych. Spis obejmuje nie tylko nazwę każdej publikacji, ale również autorów, wydawnictwo, rok publikacji, a także dodatkowe informacje. Lista dotyczy zarówno najświeższych artykułów i książek, jak i tych starszych, pochodzących z archiwum.
obraz dla: https: Wywóz elektrośmieci Kraków
Zniszczone i zepsute urządzenia RTV i AGD, takie jak np. lodówki, zmywarki czy kuchenki, stanowią niemały problem jeśli naszła potrzeba ich wyniesienia. Wywóz elektrośmieci to nasza specjalność. Aby w zgodzie z prawem pozbyć się zalegających urządzeń, skontaktuj się z naszą krakowską firmą - odbierzemy i w zgodzie ze środowiskiem pozbędziemy się produktów.
2019 © papayagroup.