Doradztwo prawne

obraz dla: www.kancelaria-kbr.pl Doradztwo podatkowe Kraków
Dzięki minimalizacji ryzyka błędu finansowego, osoby prowadzące przedsiębiorstwa i spółki mogą spać spokojnie. Proponujemy fachowe doradztwo podatkowe (VAT, dochodowego od osób fizycznych i prawnych, akcyzowego, od nieruchomości, od czynności cywilno-prawnych), którym rzetelnie zajmujemy się w Krakowie.
obraz dla: www.penczerzynski.pl Porady prawne Bydgoszcz
Siedziba prowadzonej przez radcę prawnego kancelarii znajduje się w Bydgoszczy. Prawnik oraz współpracujący z nim adwokaci zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z prawem cywilnym, rodzinnym, pracy, administracyjnym, spółek, a także podatkowym i wekslowym. W ramach działalności biura zajmuje się udzielaniem porad, opiniowaniem oraz sporządzaniem wzorów dokumentów, a także występowaniem w roli pełnomocnika klienta przed sądem.
obraz dla: https: Adwokat rozwód Dąbrowa Górnicza
Nasza kancelaria prawnicza z Dąbrowy Górniczej specjalizuje się m.in. w prawie rodzinnym, cywilnym, pracy, administracyjnym, karnym oraz przy mediacjach. Adwokat zajmie się także prowadzeniem rozwodu (z orzeczeniem o winie, szybki bez orzekania o winie oraz sprawy o uznanie zagranicznego orzeczenia).
obraz dla: https: Komornik Michał Popiel
Zapewniamy Państwa, że profesjonalny i zarazem doświadczony komornik to osoba, bez której może nie udać się odzyskać należnych sobie dóbr, zwłaszcza jeśli liczy się je w dużych ilościach. Jesteśmy przekonani, że Michał Popiel to osoba odpowiednia, kompetentna i godna zaufania. Z pewnością będzie w stanie Państwu pomóc.
obraz dla: https: Kamera do kanalizacji
Jako pogotowie hydrauliczne specjalizujemy się w lokalizacji i usuwaniu zatorów, wycinaniu korzeni z rur, a także wywozie szamba. Do precyzyjnych prac używamy sprzętów, takich jak kamera do kanalizacji. Dzięki niej możemy sprawnie zlokalizować miejsce usterki i je usunąć. Ponadto przeprowadzamy prace sezonowe instalacji hydraulicznych.
obraz dla: https: Adwokat Warszawa
Kancelaria z Warszawy świadczy wsparcie w różnych dziedzinach prawa. Adwokat z tej kancelarii to osoba, która może świadczyć pomoc szczególnie w zakresie podziału majątku i spadku, a także zniesienia współwłasności. Wsparcie świadczone jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Możliwa jest również obsługa przedsiębiorców.
obraz dla: https: Kancelaria Warszawa
Warszawska kancelaria Verba-Lex zapewnia pełną obsługę przedsiębiorstwom o zróżnicowanej strukturze organizacyjnej. Uczestniczymy w konfliktach, dbając o zabezpieczenie interesów naszych Klientów, jak również podejmujemy się przygotowania pełnej dokumentacji - w tym także odwołań od niekorzystnych decyzji administracyjnych. Realizujemy również pełne wsparcie doradcze.
2021 © papayagroup.