Doradztwo prawne

obraz dla: www.radcaprawny-lublin.pl Zakładanie spółek
Kancelaria LCO Puciłowski & Zmysłowski oferuje porady prawne zarówno podmiotom gospodarczym, jak i Klientom indywidualnym. W zakresie wsparcie przedsiębiorstw zajmujemy się między innymi analizowaniem oraz opiniowaniem umów, ustalaniem i tworzeniem regulaminów wynagrodzeń, zakładaniem spółek itp. Osoby cywilne mogą liczyć na wsparcie w postępowaniach cywilnych, rodzinny czy z zakresu dochodzenia odszkodowań.
obraz dla: www.kancelaria-kbr.pl Doradztwo podatkowe Kraków
Dzięki minimalizacji ryzyka błędu finansowego, osoby prowadzące przedsiębiorstwa i spółki mogą spać spokojnie. Proponujemy fachowe doradztwo podatkowe (VAT, dochodowego od osób fizycznych i prawnych, akcyzowego, od nieruchomości, od czynności cywilno-prawnych), którym rzetelnie zajmujemy się w Krakowie.
obraz dla: www.penczerzynski.pl Porady prawne Bydgoszcz
Siedziba prowadzonej przez radcę prawnego kancelarii znajduje się w Bydgoszczy. Prawnik oraz współpracujący z nim adwokaci zajmuje się przede wszystkim sprawami związanymi z prawem cywilnym, rodzinnym, pracy, administracyjnym, spółek, a także podatkowym i wekslowym. W ramach działalności biura zajmuje się udzielaniem porad, opiniowaniem oraz sporządzaniem wzorów dokumentów, a także występowaniem w roli pełnomocnika klienta przed sądem.
obraz dla: https: Prawo karne
Kancelaria Baszuk Czernicka Baszuk zapewnia Państwu profesjonalne usługi prawne. Prowadzimy między innymi sprawy karne oraz dotyczące dochodzenia należności cywilnoprawnych. Dysponujemy doświadczoną w tej kategorii kadrą prawników, którzy praktykę zdobywali między innymi w organach wymiaru sprawiedliwości. Dbamy o każde detale dotyczące tych właśnie spraw.
obraz dla: kjradcaprawny.pl Prawnicy Gdańsk
Nasza kancelaria świadczy pomoc klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom w postępowaniach rodzinnych, odszkodowaniach, sporach konsumenckich, umowach czy sprawach spadkowych. Nasi prawnicy klientom z Gdańska i okolic oferują doradztwo, sporządzanie umów i dokumentów oraz przygotowywanie wniosków i pism. Zajmujemy się także reprezentacją klienta na etapie postępowania polubownego, mediacyjnego i sądowego.
obraz dla: www.adwokat-kolczyk.pl Adwokat rozwód Dąbrowa Górnicza
Nasza kancelaria prawnicza z Dąbrowy Górniczej specjalizuje się m.in. w prawie rodzinnym, cywilnym, pracy, administracyjnym, karnym oraz przy mediacjach. Adwokat zajmie się także prowadzeniem rozwodu (z orzeczeniem o winie, szybki bez orzekania o winie oraz sprawy o uznanie zagranicznego orzeczenia).
obraz dla: https: Usługi prawne
W naszej kancelarii skorzystają Państwo z wysokiej jakości usług prawnych. Łódź to jedno z miast, gdzie pracujemy. Zapraszamy do odwiedzenia strony rebowski-kosela.pl, gdzie prezentujemy szczegóły naszej oferty. Usługi prawne w łodzi są bardzo popularne - jeśli i Państwo potrzebują pomocy, zapraszamy do naszej kancelarii.
obraz dla: https: Sprawy rozwodowe
Rozstawanie się dwójki osób, które jeszcze nie tak dawno przysięgały sobie wzajemną miłość do końca życia, to zawsze sytuacje, które są nacechowane dużym ładunkiem emocjonalnym. Dlatego sprawy rozwodowe wymagają odpowiedniego podejścia oraz merytorycznej wiedzy w zakresie przepisów rodzinnych. Radca Prawny Paweł Małek pomaga klientom w sporządzaniu pozwów, pism i wniosków o alimenty, ustalenie ojcostwa, zniesienie wspólnoty majątkowej, unieważnienie małżeństwa oraz pozbawienie lub ograniczenie praw rodzicielskich.
obraz dla: www.skubiszak.pl monitor zamówień publicznych
Na stronie internetowej został zamieszczony monitor zamówień publicznych. Spis obejmuje nie tylko nazwę każdej publikacji, ale również autorów, wydawnictwo, rok publikacji, a także dodatkowe informacje. Lista dotyczy zarówno najświeższych artykułów i książek, jak i tych starszych, pochodzących z archiwum.
obraz dla: https: Wywóz elektrośmieci Kraków
Zniszczone i zepsute urządzenia RTV i AGD, takie jak np. lodówki, zmywarki czy kuchenki, stanowią niemały problem jeśli naszła potrzeba ich wyniesienia. Wywóz elektrośmieci to nasza specjalność. Aby w zgodzie z prawem pozbyć się zalegających urządzeń, skontaktuj się z naszą krakowską firmą - odbierzemy i w zgodzie ze środowiskiem pozbędziemy się produktów.
2019 © papayagroup.