Elektronika, RTV

obraz dla: https: Puszki instalacyjne
Oświetlenie LED, puszki instalacyjne, osprzęt siłowy, kable i przewody, baterie oraz akumulatory - to tylko część oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Hurtownia elektryczna online El-Dar posiada w sprzedaży bezpieczny oraz niezawodny sprzęt, który zadowoli zarówno odbiorców indywidualnych, jak również przemysłowych. Sprawdź nas już teraz!
obraz dla: ledlive.pl Wynajem telebimów
Firma Ledlive poleca doskonałej jakości ekran LED, sprawdzający się jako bardzo skuteczny nośnik reklamowy. Nasze doświadczenie oraz zakres oferowanych możliwości z całą pewnością pozwoli dobrać takie rozwiązanie, które idealnie odpowie na Państwa poszukiwania. Nasza firma zachęca do wizyty na stronie i kontaktu!
obraz dla: https: artykuły elektrotechniczne
Proponowane rozwiązania sprawdzą się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale też w przemyśle. W naszej ofercie znajdziesz takie artykuły elektrotechniczne jak oprawy oświetleniowe, listwy, przewody, rozdzielnice i kable. W sprzedaży posiadamy także alarmy, domofony, wentylatory, grzejniki, mierniki oraz taśmy izolacyjne.
obraz dla: unidex.pl Tunele chłodnicze
W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo najbardziej funkcjonalne rozwiązania, jakie wykorzystywane są w branży spożywczej, a które stosowane są do zamrażania danych produktów. Tunel chłodniczy polecany przez naszą firmę sprawdzi się jako rozwiązanie do zamrażania owoców oraz warzyw, jakie znajdują się w Państwa przedsiębiorstwach. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo liczne najbardziej użyteczne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie Państwa produktów.
obraz dla: www.lietosecurity.com.pl Masterkey
Zaletami proponowanego przez nas rozwiązania, jest ograniczenie możliwości problemów wynikających ze zgubienia klucza przez jednego z gości. Systemy zabezpieczeń Masterkey dostępne w Lieto Security, to możliwość otwierania wielu zamków jednym centralnym kluczem, który powinien być na wyposażeniu recepcjonistów.
obraz dla: https: Usługowe pakowanie produktów
Przedstawiamy Państwu nasze nowoczesne przedsiębiorstwo Apack. Nasze maszyny pakujące są bardzo funkcjonalne. Posiadają opcję elastycznego dopasowywania wydajności, co ważne dla różnych przedsiębiorstw. Rekomendujemy między innymi usługowe pakowanie produktów. Prowadzimy dystrybucję do przedsiębiorstw produkcyjnych rynku farmaceutycznego i kosmetycznego. Umożliwiamy funkcjonalne konfekcjonowanie artykułów różnego pochodzenia.
obraz dla: psams.pl Utrzymanie ruchu produkcji
Efektywna praca jest możliwa tylko przy wykorzystaniu maszyn i urządzeń w pełni sprawnych. Utrzymanie ruchu produkcji jest ważne w każdym zakładzie. W naszej firmie mamy od tego specjalny dział, którego zadaniem jest zapobieganie awariom i degradacji stanu technicznego maszyn. Zajmujemy się także sprawnym przywracaniem funkcjonalności zepsutym maszynom.
obraz dla: https: Latarnie ogrodowe
Poszukujesz nie tylko ciekawych, ale i sprawdzonych, funkcjonalnych i wydajnych rozwiązań? Jeżeli tak, to oświetlenie LED do domu lub firmy odnajdziesz w naszej ofercie. Dla nas nie liczą się kompromisy - stawiamy na doskonałość i do niej dążymy. Dzięki temu wszystkie zaprezentowane w naszej ofercie lampy to połączenie doskonałości i oryginalności formy z perfekcyjnym i wydajnym działaniem. Temu wszystkiemu towarzyszą zoptymalizowane koszty (efekt wykorzystania technologii diodowej). Nasze lampy to także sięgnięcie po bardzo wyrazisty styl.
obraz dla: zgarniacze.com podajniki taśmowe
Proponowane przez nas rozwiązania znalazły sobie już szerokie grono odbiorców i cieszą się niesłabnącą popularnością. Podajniki taśmowe to urządzenia chętnie wykorzystywanym tam, gdzie niezbędne jest transportowanie dużej ilości, sypkich surowców. Przenośnik wykonany z trwałych podzespołów i doskonale sprawdza się w swojej roli.
obraz dla: https: przetwornik różnicy ciśnień
Oferujemy wyjątkowe rozwiązania dla branż m.in. energetycznych, papierniczych czy spożywczych. Posiadamy w naszej ofercie przetwornik różnicy ciśnień, który posiada menu w języku polskim oraz joystick nawigacyjny. Zbudowany jest z kwasoodpornej stali. Ponadto, posiada standardowe wyjście prądowe, które może pracować z protokołem HART.
obraz dla: murgrabia.eu Płyty faliste
Od wielu lat nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją różnego rodzaju konstrukcji i powierzchni montażowych. Jednymi z naszych sztandarowych wyrobów są płyty faliste. Wykonujemy je z utwardzanego polichlorku winylu Ecolux, przy zastosowaniu opatentowanej i niezwykle skutecznej metody podwójnego osiowania. Dzięki temu wyroby od firmy Murgrabia cechują się zwiększoną giętkością i odpornością. Mogą one zostać wykorzystane między innymi jako ścianki działowe, pergole, altany, tarasy, tunele ogrodnicze, pawilony czy szklarnie.
obraz dla: www.gloss.pl Produkcja szkła
Wyjątkowe, ozdobne kształty i staranność wykonania - tym charakteryzuje się nasza produkcja szkła. Naszą specjalnością są przede wszystkim pojemniki na znicze, ale w naszej ofercie znaleźć można także dekoracyjne słoje i klosze. Zróżnicowane wymiary oraz kształty sprawiają, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.
obraz dla: https: Wagi etykietujące
Niewielkie sklepiki coraz częściej wypierane są przez ogromne sieci handlowe, w których Polacy coraz częściej robią zakupy. Z jednej strony pozostawia to wyraźne piętno na właścicielach niewielkich działalności, z drugiej natomiast sprawia, iż tłumy Klientów w hipermarketach przerastają najśmielsze oczekiwania. Właśnie dlatego, niezwykle przydatnymi urządzeniami okazują się wagi etykietujące. Niezwykle usprawniają one proces sprzedażowy, od momentu jego rozpoczęcia, aż do chwili zapłaty. Zachęcamy do kontaktu.
obraz dla: https: Obróbka plastyczna blach
Dla naszych klientów tworzymy elementy o wybranym przez nich kształcie i rozmiarze, umożliwia to obróbka plastyczna blach. Nasze prace wykonujemy przy pomocy maszyn wykorzystujących siłę nacisku, dzięki czemu polepszamy właściwości chemiczne naszych materiałów i nadajemy im zróżnicowane kształty i rozmiary.
obraz dla: https: Projektowanie form wtryskowych
Wszystkie nasze działania opierają się na nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie narzędziowni, doskonale wyszkolonej kadrze pracowników oraz indywidualnym podejściu do potrzeb klienta. Dzięki temu oferowane przez zakład Spamel projektowanie form wtryskowych na indywidualne zamówienie może być wzorem dla innych firm działających w tej samej branży. Nasze komponenty są wykonane rzetelnie, precyzyjnie, dzięki czemu niezawodnie służą przez długi czas. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.
obraz dla: antex-anteny.pl Naprawa anten satelitarnych Warszawa
Proponujemy instalację oraz serwis telewizji naziemnej DVB-T oraz platform cyfrowych. Wykonujemy takie usługi jak przegląd oraz naprawa anten satelitarnych na terenie Warszawy i w okolicach. Oferujemy montaż telewizji zbiorczej RTV-SAT dla obiektów wczasowych lub hoteli, dzięki czemu wszyscy goście mogą cieszyć się dobrej jakości telewizją w pokojach.
obraz dla: https: Kartoniarki
Wszystkie firmy, których działalność wymaga układania towaru we wtórnych opakowaniach, zainteresować mogą prezentowane w naszej ofercie kartoniarki. W ofercie posiadamy urządzenia o różnych rozmiarach, wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej i charakteryzujące się wysoką wydajnością oraz precyzją działania.
obraz dla: www.kapeolaser.pl Cięcie laserem
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne cięcie laserem. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie każdego klienta, dlatego swoje usługi wykonujemy na najwyższym, możliwym poziomie. Gwarantujemy solidną obróbkę blach, atrakcyjne warunki cenowe i niezawodność w każdej sytuacji. Nasi klienci już docenili korzystne rozwiązania, które udało nam się zaproponować podczas współpracy. Jeżeli Ty również chcesz dołączyć do szczęśliwego grona naszych klientów, zrób to już dzisiaj! Czekamy.
obraz dla: https: Pompa ciepła do basenu
Jeżeli interesuje Cię bardzo nowoczesne rozwiązanie z zakresu technologii grzewczej, jakim jest pompa ciepła do basenu - z pewnością powinieneś poznać naszą ofertę. Dostarczona przez nas pompa ciepła spełni wszystkie pokładane w niej przez Ciebie oczekiwania. Dzięki niej oszczędzisz wiele pieniędzy, których nie będziesz musiał wydawać na ogrzewanie.
obraz dla: www.rem-masz.pl Geotkanina
REM-TKAN jest rozwiązaniem, wykorzystywanym bardzo szeroko przez firmy budowlane między innymi do umacniania skarp i nasypów podczas prac ziemnych, wzmacniania poboczy dróg, zwiększania trwałości dróg rowerowych, podczas budowy chodników, parkingów i w wielu innych przypadkach. Geotkaniny polipropylenowe Rem-Masz cechują się znakomitą wytrzymałością mechaniczną (między innymi na rozciąganie wzdłużne) przez co zapewniają znakomitą stabilizację kruszywa. Zapraszamy do zapoznania się z innymi wyróżnikami tego materiału.
obraz dla: https: osuszacze powietrza
Wychodząc naprzeciwko stale rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej klasy wyposażenie powierzchni magazynowych, biurowych oraz lokali handlowo-usługowych, firma DST stworzyła ofertę funkcjonalnych urządzeń dla każdego przedsiębiorstwa. W skład naszej oferty wchodzą między innymi wydajne adsorpcyjne osuszacze powietrza. Sprzęt ten odnajduje zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba eliminacji wilgoci i szkodliwej pary wodnej. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz niskie ceny.
obraz dla: https: Wentylacja Tarnowskie Góry
W ramach naszego asortymentu znajdziecie liczne nowoczesne urządzenia, wyróżniające się ich ekologicznym i wydajnym działaniem w Waszych domach czy też innego typu budynkach. Znajdziecie w naszej ofercie między innymi systemy wykorzystywane do uzyskiwania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Tego typu rozwiązania umożliwiają korzystanie z alternatywnych źródeł energii. Za ich sprawą możliwe jest zatem zmniejszenie kosztów, związanych z eksploatacją oraz utrzymywaniem wybranych obiektów naszych klientów.
obraz dla: https: Piece CO
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni instalacyjnej Multi-Eco, która specjalizuje się w instalacjach i technikach grzewczych. Proponujemy doskonale wykonane, nowoczesne i w pełni niezawodne piece CO, które doskonale sprawdzą się w każdym budynku. Dostępne w naszej ofercie urządzenia pochodzą od najlepszych w branży producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość. Są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu są trwałe i mogą służyć przez wiele lat. Cechuje je także wydajność. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej.
obraz dla: https: suszarnie bębnowe
Przedsiębiorstwo jest producentem suszarni bębnowych różnego rodzaju, również tych w postaci modeli komorowych, tunelowych czy kolumnowych. Urządzenie to doskonale sprawdzi się w odwadnianiu warzyw lub biomasy. Nasze maszyny pracują w warsztatach, małych i dużych zakładach produkcyjnych. Każde z nich wykonujemy wedle określonego projektu, zawsze indywidualnie, aby spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Polecamy również zagęszczarki, prażarki, schładzarki i inne urządzenia energetyczne.
obraz dla: https: Tworzenie stron www Bydgoszcz
Chcesz zbudować przyciągającą klientów witrynę dla swojej firmy lub usługi? Tworzenie stron www dla naszej bydgoskiej agencji to nie tylko kwestie wizualne. W projekcie równie ważne są elementy pozycjonowania w wyszukiwarce Google oraz dopasowanie go do różnych typów ekranów - telefonu, tabletu i komputera.
obraz dla: https: Naprawa iPhone
Możemy pomóc Ci przywrócić sprawność Twojego urządzenia marki Apple. Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest nastawiony na zagwarantowanie jak najdłuższego, bezawaryjnego okresu sprawności sprzętu. Naprawa iPhone jest poprzedzona szczegółową diagnozą, dzięki której możemy stwierdzić główne przyczyny zniszczeń bądź uszkodzeń. Podejmujemy się również działań w obszarze zalanych urządzeń. Zapewniamy w naszym warszawskim biurze profesjonalne podejście oraz ekspresowe działanie. Już nawet po godzinie urządzenie może być gotowe do odbioru!
obraz dla: iziprojekt.pl Maszyny przemysłowe na zamówienie
Precyzyjne dopasowanie możliwości aparatury do pożądanej mocy przerobowej ma kluczowe znaczenie dla optymalizacji procesów produkcyjnych. Proponowane przez nas maszyny przemysłowe na zamówienie to unikalne rozwiązania specjalnie dla twojego zakładu. Oferujemy profesjonalne doradztwo od fazy koncepcyjnej, aż po instalację.
obraz dla: https: Sterowniki przemysłowe Kraków
Polecamy Państwu sterowniki przemysłowe z nowej linii Siemensa. Industriapolska w Krakowie proponuje Simatic S7, który doskonale sprawdzi się w różnych odmianach wyposażenia sprzętowego. Proponujemy bogate spektrum jednostek centralnych, które mogą Państwo dobrać pod kątem rodzaju napięcia zasilającego, czy też rodzaj wyjść zintegrowanych w urządzeniu.
obraz dla: https: Hurt akcesoriów komputerowych
Nasza działalność opiera się na dostarczaniu szerokiego zakresu sprzętu i peryferiów IT. Hurt akcesoriów komputerowych to świetny sposób, by stosunkowo niewielkim kosztem zaopatrzyć się jednostki centralne, monitory czy okablowanie. Znajdziesz u nas także szeroki wybór telefonów komórkowych oraz różnego rodzaju gadżety.
obraz dla: https: Wiertła koronowe
Jesteśmy producentem szczególnie solidnych i wytrzymałych narzędzi do obróbki betonu. Nasze wiertła koronowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są materiały żelbetowe ze zbrojeniami. Dzięki nim, wykonasz wszelkie niezbędne prace remontowe czy budowlane. Oprócz sprzedaży, zajmiemy się również renowacją diamentowych narzędzi.
obraz dla: semper-tech.pl osprzęt hydrauliczny
W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór silników, zaworów, regulatorów, a także rozdzielaczy. Wśród proponowanych przez nas produktów dostępny jest także osprzęt hydrauliczny. Dostarczamy elementy złączne, przewody, a także filtry i wkłady. Uzupełnieniem asortymentu są akcesoria i produkty elektryczne.
2020 © papayagroup.