Elektronika, RTV

obraz dla: https: Puszki instalacyjne
Oświetlenie LED, puszki instalacyjne, osprzęt siłowy, kable i przewody, baterie oraz akumulatory - to tylko część oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy. Hurtownia elektryczna online El-Dar posiada w sprzedaży bezpieczny oraz niezawodny sprzęt, który zadowoli zarówno odbiorców indywidualnych, jak również przemysłowych. Sprawdź nas już teraz!
obraz dla: https: Usługowe pakowanie produktów
Przedstawiamy Państwu nasze nowoczesne przedsiębiorstwo Apack. Nasze maszyny pakujące są bardzo funkcjonalne. Posiadają opcję elastycznego dopasowywania wydajności, co ważne dla różnych przedsiębiorstw. Rekomendujemy między innymi usługowe pakowanie produktów. Prowadzimy dystrybucję do przedsiębiorstw produkcyjnych rynku farmaceutycznego i kosmetycznego. Umożliwiamy funkcjonalne konfekcjonowanie artykułów różnego pochodzenia.
obraz dla: psams.pl Utrzymanie ruchu produkcji
Efektywna praca jest możliwa tylko przy wykorzystaniu maszyn i urządzeń w pełni sprawnych. Utrzymanie ruchu produkcji jest ważne w każdym zakładzie. W naszej firmie mamy od tego specjalny dział, którego zadaniem jest zapobieganie awariom i degradacji stanu technicznego maszyn. Zajmujemy się także sprawnym przywracaniem funkcjonalności zepsutym maszynom.
obraz dla: zgarniacze.com podajniki taśmowe
Proponowane przez nas rozwiązania znalazły sobie już szerokie grono odbiorców i cieszą się niesłabnącą popularnością. Podajniki taśmowe to urządzenia chętnie wykorzystywanym tam, gdzie niezbędne jest transportowanie dużej ilości, sypkich surowców. Przenośnik wykonany z trwałych podzespołów i doskonale sprawdza się w swojej roli.
obraz dla: https: przetwornik różnicy ciśnień
Oferujemy wyjątkowe rozwiązania dla branż m.in. energetycznych, papierniczych czy spożywczych. Posiadamy w naszej ofercie przetwornik różnicy ciśnień, który posiada menu w języku polskim oraz joystick nawigacyjny. Zbudowany jest z kwasoodpornej stali. Ponadto, posiada standardowe wyjście prądowe, które może pracować z protokołem HART.
obraz dla: murgrabia.eu Płyty faliste
Od wielu lat nasze przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją różnego rodzaju konstrukcji i powierzchni montażowych. Jednymi z naszych sztandarowych wyrobów są płyty faliste. Wykonujemy je z utwardzanego polichlorku winylu Ecolux, przy zastosowaniu opatentowanej i niezwykle skutecznej metody podwójnego osiowania. Dzięki temu wyroby od firmy Murgrabia cechują się zwiększoną giętkością i odpornością. Mogą one zostać wykorzystane między innymi jako ścianki działowe, pergole, altany, tarasy, tunele ogrodnicze, pawilony czy szklarnie.
obraz dla: https: Wagi etykietujące
Niewielkie sklepiki coraz częściej wypierane są przez ogromne sieci handlowe, w których Polacy coraz częściej robią zakupy. Z jednej strony pozostawia to wyraźne piętno na właścicielach niewielkich działalności, z drugiej natomiast sprawia, iż tłumy Klientów w hipermarketach przerastają najśmielsze oczekiwania. Właśnie dlatego, niezwykle przydatnymi urządzeniami okazują się wagi etykietujące. Niezwykle usprawniają one proces sprzedażowy, od momentu jego rozpoczęcia, aż do chwili zapłaty. Zachęcamy do kontaktu.
obraz dla: https: Obróbka plastyczna blach
Dla naszych klientów tworzymy elementy o wybranym przez nich kształcie i rozmiarze, umożliwia to obróbka plastyczna blach. Nasze prace wykonujemy przy pomocy maszyn wykorzystujących siłę nacisku, dzięki czemu polepszamy właściwości chemiczne naszych materiałów i nadajemy im zróżnicowane kształty i rozmiary.
obraz dla: https: Naprawa anten satelitarnych Warszawa
Proponujemy instalację oraz serwis telewizji naziemnej DVB-T oraz platform cyfrowych. Wykonujemy takie usługi jak przegląd oraz naprawa anten satelitarnych na terenie Warszawy i w okolicach. Oferujemy montaż telewizji zbiorczej RTV-SAT dla obiektów wczasowych lub hoteli, dzięki czemu wszyscy goście mogą cieszyć się dobrej jakości telewizją w pokojach.
obraz dla: https: Kartoniarki
Wszystkie firmy, których działalność wymaga układania towaru we wtórnych opakowaniach, zainteresować mogą prezentowane w naszej ofercie kartoniarki. W ofercie posiadamy urządzenia o różnych rozmiarach, wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej i charakteryzujące się wysoką wydajnością oraz precyzją działania.
obraz dla: https: Cięcie laserem
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne cięcie laserem. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie każdego klienta, dlatego swoje usługi wykonujemy na najwyższym, możliwym poziomie. Gwarantujemy solidną obróbkę blach, atrakcyjne warunki cenowe i niezawodność w każdej sytuacji. Nasi klienci już docenili korzystne rozwiązania, które udało nam się zaproponować podczas współpracy. Jeżeli Ty również chcesz dołączyć do szczęśliwego grona naszych klientów, zrób to już dzisiaj! Czekamy.
obraz dla: https: Pompa ciepła do basenu
Jeżeli interesuje Cię bardzo nowoczesne rozwiązanie z zakresu technologii grzewczej, jakim jest pompa ciepła do basenu - z pewnością powinieneś poznać naszą ofertę. Dostarczona przez nas pompa ciepła spełni wszystkie pokładane w niej przez Ciebie oczekiwania. Dzięki niej oszczędzisz wiele pieniędzy, których nie będziesz musiał wydawać na ogrzewanie.
obraz dla: www.rem-masz.pl Geotkanina
REM-TKAN jest rozwiązaniem, wykorzystywanym bardzo szeroko przez firmy budowlane między innymi do umacniania skarp i nasypów podczas prac ziemnych, wzmacniania poboczy dróg, zwiększania trwałości dróg rowerowych, podczas budowy chodników, parkingów i w wielu innych przypadkach. Geotkaniny polipropylenowe Rem-Masz cechują się znakomitą wytrzymałością mechaniczną (między innymi na rozciąganie wzdłużne) przez co zapewniają znakomitą stabilizację kruszywa. Zapraszamy do zapoznania się z innymi wyróżnikami tego materiału.
obraz dla: https: osuszacze powietrza
Wychodząc naprzeciwko stale rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej klasy wyposażenie powierzchni magazynowych, biurowych oraz lokali handlowo-usługowych, firma DST stworzyła ofertę funkcjonalnych urządzeń dla każdego przedsiębiorstwa. W skład naszej oferty wchodzą między innymi wydajne adsorpcyjne osuszacze powietrza. Sprzęt ten odnajduje zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba eliminacji wilgoci i szkodliwej pary wodnej. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz niskie ceny.
obraz dla: https: suszarnie bębnowe
Przedsiębiorstwo jest producentem suszarni bębnowych różnego rodzaju, również tych w postaci modeli komorowych, tunelowych czy kolumnowych. Urządzenie to doskonale sprawdzi się w odwadnianiu warzyw lub biomasy. Nasze maszyny pracują w warsztatach, małych i dużych zakładach produkcyjnych. Każde z nich wykonujemy wedle określonego projektu, zawsze indywidualnie, aby spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów. Polecamy również zagęszczarki, prażarki, schładzarki i inne urządzenia energetyczne.
obraz dla: https: Tworzenie stron www Bydgoszcz
Chcesz zbudować przyciągającą klientów witrynę dla swojej firmy lub usługi? Tworzenie stron www dla naszej bydgoskiej agencji to nie tylko kwestie wizualne. W projekcie równie ważne są elementy pozycjonowania w wyszukiwarce Google oraz dopasowanie go do różnych typów ekranów - telefonu, tabletu i komputera.
obraz dla: https: Wiertła koronowe
Jesteśmy producentem szczególnie solidnych i wytrzymałych narzędzi do obróbki betonu. Nasze wiertła koronowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są materiały żelbetowe ze zbrojeniami. Dzięki nim, wykonasz wszelkie niezbędne prace remontowe czy budowlane. Oprócz sprzedaży, zajmiemy się również renowacją diamentowych narzędzi.
obraz dla: https: instalacje maszyn i urządzeń Poznań
Firma Aim Automation oferuje sprawne i profesjonalne instalacje maszyn i urządzeń na terenie miasta Poznań i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie projektu od zera - więc jeśli szukasz innowacyjności, trafiłeś w dobre ręce. Zadzwoń!
obraz dla: abh.com.pl prasy krawędziowe
Przedstawiamy Państwu asortyment najwyższej jakości maszyn przemysłowych, w tym pras krawędziowych, dzięki którym będziecie w stanie zrealizować różnorodne zadania szybciej i z dużo większą wydajnością. Rozwiązania tworzone są przez renomowane firmy, więc macie Państwo pewność, że inwestujecie w sprzęt wytrzymały i funkcjonalny.
obraz dla: https: Drukarki fiskalne
W zależności od rodzaju prowadzonej działalności handlowej, jednym z niezbędnych urządzeń w firmie stają się nowoczesne i niezawodne drukarki fiskalne. W ofercie przedsiębiorstwa PROKAS S.C. znajdą Państwo sprawdzony sprzęt, który cechuje się między innymi szybkim wydrukiem, wysoką wytrzymałością przy nawet najbardziej intensywnym użytkowaniu, posiadają duże i jasne wyświetlacze i sprawdzają się w warunkach właściwie dowolnego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do sprawdzenia ich parametrów na stronie internetowej firmy.
obraz dla: https: Kasy fiskalne
Obowiązek posiadania tego sprzętu został uregulowany prawnie. Bogaty asortyment firmy obejmuje stacjonarne, mobilne oraz onlinowe kasy fiskalne. Celem tego urządzenia jest nie tylko wydawanie paragonów klientów, ale także dostarczanie informacji o efektach prowadzonej działalności, dlatego warto wybrać model bogaty w różne funkcjonalności.
obraz dla: https: Świadectwa sprawdzenia noży do siatki nacięć
Wzbogaciliśmy naszą ofertę o możliwość wystawienia świadectwa sprawdzenia noży do siatki nacięć. Narzędzia te są szeroko wykorzystywane w profesjonalnych pomiarach mających na celu obliczenie przyczepności danej powierzchni. Testy, które przeprowadzamy, spełniają oficjalne wymogi normy ISO. Dzięki temu sprzęt poddany weryfikacji z pewnością dostarczy rzetelne wyniki pomiaru.
obraz dla: https: Maszyny CNC
Nowoczesne maszyny obróbcze to produkty, które jako producent Intermasz oferujemy Klientom od lat. Znajdziesz u nas niezawodne urządzenia marek cieszących się uznaniem na całym świecie. Polecamy maszyny CNC, centra obróbcze oraz strugarki umożliwiające wydajne i precyzyjne wykrawanie w zaawansowanej technologii.
obraz dla: https: panele fotowoltaiczne Warszawa
W naszej ofercie znajdą Państwo również najlepszej jakości panele fotowoltaiczne. Warszawa to miejsce, gdzie mamy biuro, ale zlecenia wykonjemy na terenie całej Polski. Panele fotowoltaiczne to elementy półprzewodnikowe, w których zachodzi proces przetwarzania energii promieniowania słonecznego bezpośrednio w energię elektryczną. Do najwydajniejszych i najczęściej stosowanych obecnie w praktyce ogniw słonecznych należą ogniwa poli i monokrystaliczne, zbudowane w oparciu o technologię krzemową.
obraz dla: https: Obrotniki spawalnicze RoboPos
Programowalne, efektywne rozwiązania w procesie produkcji elementów stalowych? To możliwe - obrotniki spawalnicze RoboPos to idealna opcja dla przemysłu. Urządzenia znacznie skracają proces wykonywania spoiw, jednocześnie podnosząc ich trwałość. Łączenie elementów metalowych jeszcze nigdy nie było tak proste.
obraz dla: https: Aluminiowe płyty kompozytowe
Zamów już dziś materiały zaprojektowane z myślą o tworzeniu lekkich i praktycznych konstrukcji. Aluminiowe płyty kompozytowe to doskonała opcja wszędzie tam, gdzie wymagana jest trwałość, bezpieczeństwo użytkowania i doskonała wytrzymałość. W sprzedaży dostępne są różne warianty kolorystyczne oraz rozmiarowe.
obraz dla: https: Natryskiwanie powłok
Postaw na sprawdzone rozwiązania w zakresie zabezpieczania części maszyn, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Naszą specjalnością jest natryskiwanie powłok podnoszących właściwości wytrzymałościowe obiektów metalowych poddanych tego typu zabiegowi. To opcja świetnie sprawdzająca się w regeneracji elementów urządzeń przemysłowych.
obraz dla: fotowoltaikasilesia.pl Dofinansowanie do fotowoltaiki
Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie projektowania i montażu instalacji służącej do pozyskiwania energii słonecznej. Dofinansowanie do fotowoltaiki jest zaś opcją, która zdecydowanie poprawia prognozowaną stopę zwrotu. Zachęcamy do kontaktu - udzielimy informacji na temat paneli słonecznych dla domów, firm i gospodarstw rolnych.
obraz dla: https: Komory badawcze dla przemysłu
Nasze produkty perfekcyjnie sprawdzają się w przedsiębiorstwach działających w różnych branżach - zwłaszcza w tych zakładach, gdzie zachodzi potrzeba testowania wyrobów w ściśle kontrolowanych warunkach. Produkowane przez nas komory badawcze dla przemysłu wykonujemy na indywidualne zamówienie, w oparciu o wytyczne klienta.
obraz dla: https: laptop dla programisty
Szukają Państwo sprzętu komputerowego do pracy biurowej, do wykonywania specjalistycznych obliczeń, a może do zadań specjalistycznych? Gwarantujemy, że u nas znajdą Państwo najwyższej klasy urządzenia w atrakcyjnych cenach! Bez problemu można u nas nabyć laptop dla programisty lub grafika o niesamowicie mocnej specyfikacji. Zapraszamy!
obraz dla: arsteel.pl Toczenie i frezowanie CNC
Specjalizujemy w obróbce metali oraz stali, dorabiamy części, budujemy urządzenia przemysłowe. Jedną z najpopularniejszych metod obróbki skrawaniem jaką stosujemy jest toczenie CNC. Jest to bardzo szybki i precyzyjny sposób, a ponadto łatwo powtarzalny, dzięki któremu w krótkim czasie można wykonać duże ilości elementów.
obraz dla: https: Spawacz konstrukcji stalowych
Przedmiotem naszej działalności jest relokacja fabryk, montaż i demontaż linii produkcyjnych, jak również różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Nasz wykwalifikowany spawacz konstrukcji stalowych realizuje zlecenia z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Zapraszamy Państwa do kontaktu.
obraz dla: https: Tonery do drukarek laserowych
Zapomnij o problemach ze znalezieniem odpowiedniej jakości materiałów eksploatacyjnych. Już teraz wszystko możesz zakupić w niskiej cenie, a na dodatek nawet nie wychodząc z domu poprzez naszą stronę internetową. Proponujemy sprawdzone tonery do drukarek laserowych oraz tanie tusze do urządzeń atramentowych.
obraz dla: https: wymienniki ciepła
Firma oferuje układy służące do zarządzania temperaturą. W asortymencie dostępne są wymienniki ciepła płytowe oraz płaszczowo - rurowe. Akcesoria produkowane są z myślą o jak największej wydajności i skuteczności. Stanowią niezbędny element każdego układu przeznaczonego do ogrzewania pomieszczeń w procesach przemysłowych.
obraz dla: https: Program do tworzenia dokumentacji 2D
Nasz produkt skierowany jest do studentów i wykładowców architektury oraz budownictwa, a także innych użytkowników CAD. Oferujemy program do tworzenia dokumentacji 2D funkcjonujący na wszystkich systemach operacyjnych. Dostępny jest w wersji podstawowej lub Professional i Enterprise wzbogaconych o rozszerzenia.
obraz dla: https: Rejestracja czasu pracy
W coraz szybciej rozwijającym się świecie mamy do czynienia z coraz większymi wymaganiami ze strony biznesu. Niesamowity rozwój rynku, powstawanie nowych przedsiębiorstw a także rozwój istniejących sprawia, że takie funkcje organizacji jak rejestracja czasu pracy zyskują na znaczeniu. Firmy zatrudniają coraz większą ilość pracowników, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie a z drugiej strony, tnąc koszty, chcą zminimalizować kadrę odpowiedzialną za ich kontrolę - rejestracja czasu pracy od firmy Skalmex.
obraz dla: https: Prostownik Wrocław
Jesteś w trakcie kompletowania wyposażenia do swojego magazynu? Masz już wózki widłowe oraz baterie trakcyjne do nich, ale brakuje Ci jeszcze sprzętu do ładowania tych baterii? Skorzystaj z oferty naszego sklepu z Wrocławia i zaopatrz się w prostownik, a dzięki niemu czas ładowania baterii będzie krótki.
obraz dla: https: Arduino mega
Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości akcesoriów Arduino mega. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Poszczególne moduły są przeznaczone dla początkujących oraz zaawansowanych programistów. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.
obraz dla: https: Ploter laserowy
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia doskonale sprawdzające się w obróbce różnego typu materiałów i na szeroką skalę wykorzystywane w różnych branżach przemysłu. Każdy ploter laserowy prezentowany w katalogu to sprawdzony model, który doskonale radzi sobie z wycinaniem oraz grawerowaniem.
obraz dla: https: czujniki przeciwpożarowe
Oprócz rejestratorów IP na naszej stronie internetowej znajdziesz także specjalne urządzenia, które mają powiadomić przed zbyt wysoką temperaturą lub też ewentualnym dymem. Czujniki przeciwpożarowe proponujemy w różnych rodzajach. Mogą skupiać się one wyłącznie na cieple lub dymie albo na jednym i drugim.
2021 © papayagroup.