Wypoczynek i hobby

obraz dla: https: Jacht motorowy - czarter
Przedstawiamy Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę na wynajem jachtów. Mazury zaskoczą Cię pięknem przyrody oraz doskonałym klimatem do spędzenia kilku dni na jeziorze. Nasza firma poleca czarter jachtu motorowego Nautica 100 na Mazurach, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!
obraz dla: www.zielonaroza.com.pl Wczasy z dietą
Zielona Róża to ośrodek w Górach Stołowych, w którym znajdziecie Państwo wczasy z dietą bezglutenową. Badania dowiodły, że gluten Ci szkodzi? Chciałbyś nauczyć się zdrowego odżywiania dostosowanego do swoich nowych potrzeb? Zapraszamy na pobyt, podczas którego nabierzesz sił, wypoczniesz i zaczniesz uprawiać aktywność fizyczną.
obraz dla: https: taniec swing
Jeśli kochasz muzykę jazzową, a kultura z początku XX wieku niezwykle Cię fascynuje, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. U nas do perfekcji opanujesz taniec swing i sprawisz, że emocje grające w Twojej duszy zmienią się w ruchy Twojego ciała. Nowe kursy zaczynają się na początku każdego trymestru.
obraz dla: https: DJ na sylwestra
Zapewniamy oprawę muzyczną w trakcie wesel, studniówek, a także innych imprez o charakterze rodzinnym czy okolicznościowym. Oferowany przez nas DJ na sylwestra potrafi rozkręcić dobrą zabawę dla gości w każdym wieku, odpowiednio dobierając gatunki muzyczne do charakteru obsługiwanego wydarzenia, by zapewnić świetną zabawę.
2019 © papayagroup.